Vzhľad a stav mesta nás ovplyvňuje

Autor: Michal Dobiaš | 10.11.2014 o 9:00 | Karma článku: 2,75 | Prečítané:  357x

Už nie je veľa čo povedať. Každý kandidát predstavil svoje plány a ukázal svoj volebný program aj seba samého. Do komunálnych volieb ostáva pár dní a dá sa už len obzrieť za seba. Urobte tak aj vy.

O pár dní rozhodnete, kam sa vyberie naše mesto najbližšie 4 roky, ale aj oveľa dlhšie. Rozhodnete, akí ľudia vás budú zastupovať, riešiť vaše problémy a rozprávať sa s vami. Či vám budú stačiť opravené cesty rok pred voľbami, alebo chcete naozaj niečo viac. Spravte tak, aby ste boli hrdí, že ste Prievidžania a rozvoj nášho mesta videli dennodenne.

Som presvedčený, že žiadne voľby nie sú viac o ľuďoch, ako tie komunálne. A to nielen v deň ich konania, ale predovšetkým nasledujúce štyri roky. Pretože bez ľudí akoby mesto ani neexistovalo. Je potrebné vedieť, ako sa vám vaše okolie páči, ktoré miesta ste si obľúbili a čo vám chýba. Je potrebné, aby sme sa počúvali a chceli si to tu spraviť krajšie.

Ja pracujem aktívne ako poslanec 12 rokov a zistil som, že ľuďom na svojom okolí naozaj záleží. Dokážeme sa hnevať i tešiť, keď sa na našom sídlisku niečo deje, hovoríme o tom ostatným a stáva sa to súčasťou našich životov. Je nepochybné, že vzhľad a stav mesta nás ovplyvňuje, preto chcem, aby na ňom záležalo každému. Chcem, aby ste mohli ukazovať svojim známym, čo sa v meste zmenilo vďaka vám a aby ste mali možnosť reálne sa podieľať na jeho tvorbe.

Každý deň vstávam s tým, ako pomôcť nášmu mestu a stretávam sa s Prievidžanmi. Občania sídliska Kopanice vám to môžu potvrdiť. Podaril sa nám kus práce a chcem v tom pokračovať. Mám obrovskú energiu, plány a skvelý tím pre lepšiu Prievidzu.

Dlho pred týmito voľbami som si uvedomoval, že sám to všetko nedokážem. Úspech sa násobí práve nadšenými a aktívnymi ľuďmi. A v mojom tíme sú práve takí. Takí, ktorí citlivo počúvajú, majú nápady a vedia si vysúkať rukávy. A makať pre vás.

Máme možnosť rozhodnúť, kam sa bude uberať naše mesto ďalej. Nech podporíte akéhokoľvek kandidáta, prihovárajte sa mu počas celých štyroch rokov. Je dôležité, aby poznal, či ste, alebo nie ste so stavom sídliska a mesta spokojní. Pre mňa ste inšpiráciou a motiváciou už 12 rokov a chcem v tom pokračovať aj naďalej. Chcem vedieť, ako sa vám Prievidza páči, no som presvedčený, že naše mesto má na viac.

Vážení občania Prievidze, prosím, dajte mne a nezávislým kandidátom šancu. A my hneď po voľbách budeme pracovať na tom, aby ste videli, že naše mesto má na viac.

Prosím, poďte voliť v sobotu 15. novembra a zoberte aj susedov, rodinu, priateľov. Ide naozaj o veľa. Veľmi si vážime vašu podporu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?