Balíčky pre prváčikov pomohli a zaujali

Autor: Michal Dobiaš | 29.1.2013 o 16:03 | (upravené 31.1.2013 o 8:25) Karma článku: 8,63 | Prečítané:  799x

V septembri minulého roka som pri príležitosti otvorenia školského roka 2012/2013 daroval balíčky so školskými potrebami pre všetkých prváčikov, ktorí nastúpili do Základnej školy na Mariánskej ulici Naplnil som tým svoj verejný prísľub zo začiatku minulého roka o tom, že každý prvák, ktorý nastúpi do tejto školy  dostane odo mňa ako poslanca mestského zastupiteľstva balíček so sadou školských pomôcok.

Rozhodol som sa v začatej tradícií pokračovať a aj tento rok venujem sadu školských pomôcok budúcim prváčikom tejto školy. Môj dar žiakom a rodičom je gestom pomoci občanom Prievidze a regiónu. Zároveň chcem aj touto formou, takto symbolicky, vyjadriť podporu Základnej škole na ulici Mariánskej, ktorá sa stále nachádza v zložitej situácií, pretože snahy súčasného vedenia Prievidze na čele s primátorkou Katarínou Macháčkovou zrušiť túto školu neutíchajú.

Teší ma, že sa táto iniciatíva stala inšpiráciou aj pre mojich dvoch kolegov poslancov, ktorí sa rozhodli podporiť štartovacím balíčkom so školskými pomôckami deti zapísané do 1. ročníka na školský rok 2013/2014 v základných školách na Ul. energetikov a Malonecpalskej. Chcem sa mojim kolegom poďakovať. A to nielen za to, že si všimli moju aktivitu, ale hlavne zato, že správne pochopili moju myšlienku, kde dominantnými sú pojmy ako „podpora“ a „pomoc“. A to nielen v čase pred voľbami.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?